Gitarová univerzita
Gitarová univerzita
Novinky
Fórum

.: Video :.


          S tejto stránky môžete priebežne sledovať moje video kanály na You Tube. Je ich niekoľko a každý rieši niečo trochu iné v rámci mojej práce okolo hudobných nástrojov, hudobnej teórie a praxe.
          Kanál "lidlmusic", ktorý sa viac menej zaoberá audio - video prezentáciami, testami a recenziami hudobných nástrojov (hlavne gitary, basgitary, gitarové a basové aparáty).
          Kanál "majo1959" bol mojim prvym kanálom na You Tube. Spočiatku riešil hlavne krátke video shoty pre ukážky technik a cvičení na gitaru ale aj testy nástrojov a aparátov. Tak trošku z každého rožku. Aktualne naň dohrávam niektoré všeobecné cvičenia, riffy ale aj krátke testy.
          Kanál "marianguitarsk" sústreďuje video ukážky (gitarovú školu) pre začínajúcich alebo mierne a stredne pokročilých gitaristov s kompexnými video lekciami ale aj krátkymi strihmi na rôzne techniky a cvičenia.
          Kanál "kloceksk" rieši kratučké video náhľady na rôzne hudobné nástroje, najmä gitary a gitarové aparáty. Tiež úryvky (videostrihy) skladieb s rôznymi gitarami a aparátmi (vlastné veci) a uvidíme, čo ešte bude treba.
          Ak máte záujem si prezrieť, alebo sledovať moje videa na You Tube na konkrétnom kanály, kliknite na vami požadované tlačidlo nižšie.


lidlmusic
 
majo1959

marianguitarsk
 
kloceksk


You Tube

Design by Tevacode
Nájdete nás aj na facebooku